В цілому, розрізняють дві основні групи стовбурових клітин: ембріональні та дорослі, або соматичні, стовбурові клітини. Ембріональні стовбурові клітини отримують з ембріонів на дуже ранній стадії розвитку, тоді як дорослі стовбурові клітини отримують із уже сформованих тканин і органів тіла. Обидва типи клітин мають різне потенційне використання та застосування.
2.Чи всі типи стовбурових клітин безпечні для терапевтичного використання?
Не всі стовбурові клітини однакові, коли справа стосується терапевтичного використання. Дорослі стовбурові клітини краще підходять для лікування конкретних захворювань, оскільки вони більш спеціалізовані, ніж ембріональні, які є менш зрілими та мають потенціал для розвитку в різні типи тканин.
3.Як працюють стовбурові клітини?
Мезенхімальні стовбурові клітини мігрують до пошкодженої ділянки та диференціюються в клітини пошкодженої тканини, вивільняючи біологічно активні речовини для прискорення відновлення та регенерації тканин, зменшення запалення та модуляції активності власних клітин пацієнта.
Існує поширена помилкова думка, що стовбурові клітини можуть бути отримані тільки з абортованих ембріонів або клонів, але це не так. У своїй практиці ReoCell Clinic працює зі зразками, джерелами добування яких є: жирова тканина, кістковий мозок, пупковий канатик, тобто з мезенхімальними стовбуровими клітинами, процес забору яких ніяк не шкодить ні дитині, ні дорослій людині.
2.Які захворювання лікують найчастіше?
Потенційне застосування стовбурових клітин охоплює широкий спектр захворювань, серед яких:
Хвороба Паркінсона
Травми спинного мозку
Цукровий діабет 1, 2 типу
Інсульт
Опіки
Розсіяний склероз
Бічний аміотрофічний склероз
Хвороба Альцгеймера
Ішемічні хвороби
Захворювання шкіри
Дегенеративні захворювання
Спінальна м'язова атрофія
Ішемічна хвороба серця
Дилатаційна кардіоміопатія
Застійна серцева недостатність
Захворювання периферичних артерій
Цироз печінки
Хронічна хвороба нирок
Остеоартроз
Дефекти хряща
Переломи та незрощення кісток
Хвороба Крона
Хвороба трансплантат проти господаря та інші
3.Як вводять стовбурові клітини?
В клініці ReoCell стовбурові клітини вводять кількома способами залежно від захворювання та фізичного стану кожного пацієнта. Найчастіше це внутрішньовенні, внутрішньом'язові або внутрішньосуглобові ін’єкції.
4.Чи є якісь ризики або побічні ефекти терапії?
Загалом, крім початкового болю в місці ін’єкції, пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту. У деяких пацієнтів можуть бути: підвищена температура тіла, головний біль, нудота. Однак ці побічні ефекти вкрай рідко тривають понад три дні та зазвичай минають протягом 24 годин.
5.Яка тривалість реабілітації після терапії?
Час відновлення після терапії стовбуровими клітинами залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. У більшості випадків пацієнти можуть повернутися до нормальної активності через декілька днів після процедури.
Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!
Цей сайт використовує політику Cookies для роботи, адаптації та максимального поліпшення навігації користувача. Ви можете дізнатися більше про Cookies тут.Прийняти