Процедура клітинної терапії

Як відбувається процедура клітинної терапії в клініці ReoCell?

1Запис пацієнта на прийом

Адміністратор клініки з’ясовує основну причину звернення пацієнта та здійснює підбір спеціаліста для первинної консультації в зручний час.

2Первинна консультація пацієнта включає:

збір анамнезу;
ознайомлення з наявною медичною документацією пацієнта;
фізикальне та інструментальне обстеження;
встановлення попереднього діагнозу;
створення детального плану додаткових діагностичних заходів (лабораторні та інструментальні методи дослідження, при потребі консультація суміжних спеціалістів).

3Повторна консультація

Для призначення подальшої тактики лікування, лікарі нашої клініки під час консиліуму, базуючись на даних попередніх консультацій та результатах обстеження, визначать індивідуальний план лікування з використанням мезенхімальних стовбурових клітин (МСК), що буде запропонований та узгоджений з пацієнтом. 

Протипоказання до терапії мезенхімальними стовбуровими клітинами:

  • активний онкологічний процес, історія лікування онкологічного захворювання протягом останніх 5 років;
  • вагітність та грудне вигодовування;
  • наявний ВІЛ, СНІД та хвороби пов’язаних з імунодефіцитними станами;
  • нестабільний психічний стан;
  • наявність гострого запального процесу, чи загострення хронічної хвороби;
  • пацієнти з клінічними проявами порушення згортання крові.

У випадку наявних протипоказів, необхідно відмовитись від терапії МСК.

4Вибір терапії

  • Аутологічна клітинна терапія відбувається з використанням власних клітин пацієнта. У такому випадку лікар здійснює забір біоматеріалу у пацієнта (кістковий мозок або жирова тканина) та передає його до біотехнологічної лабораторії для нарощування терапевтичної дози МСК. Слід мати на увазі, що виділення, обробка клітин і нарощення терапевтичної дози займає час.
  • Алогенна терапія відбувається з використанням клітин здорового донора. Дана терапія часто використовується для пацієнтів, чиї власні стовбурові клітини не підходять для лікування – у деяких випадках пацієнти можуть мати недостатню кількість або погану якість власних стовбурових клітин. Алогенні клітини можуть бути підготовлені для використання в будь-який момент.

Рішення щодо вибору між аутологічною та алогенною терапією повинно прийматися спільно з лікарем, враховуючи всі індивідуальні особливості, потреби пацієнта та час. Консультація зі спеціалістом допоможе оцінити всі ризики та переваги кожного підходу.

5Введення клітинного засобу

Кількість процедур, доза, тип введення буде залежати від стану здоров’я пацієнта.

Основні шляхи введення стовбурових клітин

Загалом, крім незначного болю в місці ін’єкції, пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту. В деяких пацієнтів можуть бути підвищена температура тіла, головний біль, нудота. Однак ці побічні ефекти ніколи не тривають понад три дні та зазвичай минають протягом 24 годин.

Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!